Çimento Esaslı Sıvalar
ALLMAX BETON
ALLMAX BETON HAZIR BETON Çimento esaslı, özel dolgular ve katkılar içeren, fabrika karışımı hazır kuru beton harcı. 
ALLMAX LWP
ALLMAX LWP HAFİF İÇ VE DIŞ CEPHE SIVASI Mineral esaslı ve ısı yalıtım değerleri yüksek (gazbeton vb.) duvar malzemeleri için hazırlanmış, elle veya makine ile uygulanabilen, çimento esaslı hafif iç ve dış cephe sıvasıdır.
ALLMAX MATIC
ALLMAX MATIC - ÇİMENTO ESASLI HAZIR MAKİNE SIVASI Çimento, doğal mineraller, kimyasal bağlayıcılar ve perlit ile takviye edilerek hazırlanmış, mükemmel su buharı geçirgenliğine sahip, dayanıklı ve uzun ömürlü, aderansı yüksek, elle veya makine ile uygulanabilen, iç ve dış cephe makine sıvasıdır.
ALLMAX ALLTEC
ALLMAX ALLTEC ÇİMENTO ESASLI HAZIR EL SIVASI, DUVAR ÖRME VE YÜZEY DÜZELTME HARCI Çimento esaslı, kullanıma hazır, el sıvası, duvar örme harcıdır.
Zeminlerde yüzey düzgünlüğü elde etmek içinde kullanılabilen yüzey düzeltme harcıdır.
ALLMAX İNCE
ALLMAX İNCE ÇİMENTO ESASLI HAZIR İNCE PERDAH SIVASI İç ve dış mekanlarda, kaba ve hazır çimento esaslı sıva uygulamaları üzerine uygulanan, çimento esaslı hazır ince perdah sıvası.
ALLMAX SATEN
ALLMAX SATEN ÇİMENTO ESASLI HAZIR İNCE SATEN SIVA İç ve dış mekanlarda, beton yüzeylerde, trifillenmiş sıvalı yüzeylerde, alçıı sıva ve alçı levha yüzeylere boyaya hazır pürüzsüz son kat yüzey elde etmek için kullanılan çimento esaslı ince saten sıva.