Isı Yalıtım Ürünleri
POLYFIX M4
POLYFIX M4 ISI YALITIM LEVHA YAPIŞTIRMA HARCI Çimento esaslı, polimer katkılı, yüksek yapıştırma gücüne sahip, ısı yalıtım levhaları (XPS, EPS, Taşyünü vb.) için özel hazırlanmış, ısı yalıtım levha yapıştırma harcıdır.
POLYMAX M5
POLYMAX M5 ISI YALITIM LEVHA SIVASI Çimento esaslı, polimer katkılı, yüksek performanslı, elyaf takviyeli, ısı yalıtım levhaları (XPS, EPS, Taşyünü vb.) için özel hazırlanmış, ısı yalıtım levha sıvasıdır.
POLYFIX RW4
POLYFIX RW4 TAŞYÜNÜ ISI YALITIM LEVHA YAPIŞTIRMA HARCI Çimento esaslı, polimer katkılı, çok yüksek yapıştırma gücüne ve uzun çalışma süresine sahip, taşyünü ısı yalıtım levhaları vb. için özel hazırlanmış, ısı yalıtım levha sistem yapıştırma harcıdır.
POLYMAX RW5
POLYMAX RW5 TAŞYÜNÜ ISI YALITIM LEVHA SIVASI Çimento esaslı, polimer katkılı, çok yüksek performanslı, uzun çalışma süresine sahip, elyaf takviyeli, taşyünü ısı yalıtım levhaları için özel hazırlanmış sistem sıva malzemesidir.
POLYFIX G4
POLYFIX G4 ISI YALITIM LEVHA YAPIŞTIRMA HARCI Çimento esaslı, polimer katkılı, çok yüksek yapıştırma gücüne ve uzun çalışma süresine sahip, ısı yalıtım levhaları (XPS, EPS, Taşyünü vb.) için özel hazırlanmış, ısı yalıtım levha sistem yapıştırma harcıdır.
POLYMAX G5
POLYMAX G5 ISI YALITIM LEVHA SIVASI Çimento esaslı, polimer katkılı, çok yüksek performanslı, uzun çalışma süresine sahip, elyaf takviyeli, ısı yalıtım levhaları (XPS, EPS, Taşyünü vb.) için özel hazırlanmış, ısı yalıtım levha sistem sıvasıdır.