Su Yalıtım Ürünleri
SUMAX MONO
SUMAX MONO TEK BİLEŞENLİ SU YALITIM HARCI

Sumax Mono Rigid: Çimento esaslı, polimer takviyeli, sızıntı ve basınçsız sulara karşı geçirimsizlik sağlayan, seramik altı, tek bileşenli rijit su yalıtım malzemesidir.

Sumax Mono Capi: Özel seçilmiş çimento ve dolgu ile çeşitli etkili kimyasallardan oluşan, pozitif ve negatif yönden uygulanabilen, boya kabarmaları ve sıva dökülmeleri gibi durumlarda çözüm sağlayan kapiler etkili sıva ve su yalıtım malzemesidir.

SUMAX CR
SUMAX CR KRİSTALİZE SU YALITIM HARCI Özel seçilmiş çimento ve dolgu ile çeşitli etkili kimyasallardan oluşan, pozitif ve negatif yönden uygulanabilen, su ve nem ile çözülmez kristaller üreten, bu kristalleri katalitik reaksiyon sayesinde her yönde dağıtarak gözenekleri ve kapiler boşlukları dolduran, suyun ve diğer zararlı sıvıların beton içine girmesini önleyen, kristalize su yalıtım malzemesidir.
SUMAX S5
SUMAX S5 ÇİFT BİLEŞENLİ SU YALITIM HARCI-YARI ESNEK Çimento ve akrilik esaslı, sızıntı ve yüzey sularına karşı beton ve çimento esaslı sıvalar üzerine içten yada dıştan uygulanan, iki bileşenli, yarı esnek su yalıtım malzemesidir.
SUMAX S9
SUMAX S9 ÇİFT BİLEŞENLİ SU YALITIM HARCI-TAM ESNEK Çimento ve akrilik esaslı, sızıntı ve yüzey sularına karşı beton ve çimento esaslı sıvalar üzerine içten ya da dıştan uygulanan, çatlak köprüleme özelliği olan, iki bileşenli su yalıtım malzemesidir.
SUMAX UV
SUMAX UV ÇİFT BİLEŞENLİ SU YALITIM HARCI-UV DAYANIMLI Çimento ve akrilik esaslı, iki bileşenli, su yoluyla taşınan tuzlara ve atmosferdeki gazlara karşı etkin bir engel oluşturan, beton ve çimento esaslı yüzeylere içten ve dıştan uygulanan esnek su yalıtım malzemesidir.
SUMAX UV Q5
SUMAX UV Q5 AKRİLİK ESASLI, UV DAYANIMLI SU YALITIM MALZEMESİ Elastomerik (akrilik) reçine esaslı, tek bileşenli, UV dayanımlı, kullanıma hazır tam elastik su yalıtım malzemesidir.
SUMAX STOP TURBO
SUMAX STOP TURBO ÇOK HIZLI PRİZ ALAN SU TIKAMA HARCI Özel çimentolar, kimyasallar ve polimer katkılar içeren, aktif su kaçaklarının yalıtımında ve yüzey sularının kurutulmasında kullanılan, su ile temasında çok hızlı priz alan su tıkama harcıdır.
SUMAX SB
SUMAX SB SİLİKON ESASLI, YÜZEY KORUYUCU VE SU İTİCİ

Silikon esaslı, kullanıma hazır, şeffaf, yüzey koruyucu, kir önleyici su itici malzemedir.

SUMAX TURBO LASTIC
SUMAX TURBO LASTIC ÇİMENTO VE AKRİLİK ESASLI, İKİ BİLEŞENLİ, UV DAYANIMLI YÜKSEK ELASTİKİYETE SAHİP, HIZLI PRİZ ALAN SU YALITIM HARCI Çimento ve akrilik esaslı, iki bileşenli, yüksek elastikiyete sahip, pozitif ve negatif su basıncına karşı uygulanabilen, UV dayanımlı, hava şartlarından bağımsız hızlı priz alan su yalıtım harcı.
BITUMAX 2K
BITUMAX 2K POLİMER MODİFİYE BİTÜM KAUÇUK ESASLI, İKİ BİLEŞENLİ, SU YALITIM MALZEMESİ Çimento ve polimer modifiye bitüm kauçuk esaslı, çift bileşenli, yüksek elastik, kalın su yalıtım malzemesi