KURUMSAL

Değerlerimiz-Hedeflerimiz

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimizin geleceği ve itibarı önceliğimizdir. Müşterilerimizin başarısında katkısı olan, güçlü ve güvenilir bir iş ortağı olmak için çalışırız.

Dürüstlük ve saygı çalışma şeklimizin temelini oluşturur

Faaliyetlerimizi kararlı, akılcı, hızlı, disiplinli, sosyal bilinç çerçevesinde, profesyonellikten ödün vermeden, yüksek etik standartlarımızı koyarak yürütürüz.

Sadece yasal ve etik olarak uygun alanlarda ve yerine getirebileceğimiz hizmetleri sunarız. Taahhütlerimizin tamamını yerine getirmek için her türlü çabayı gösteririz

Yenilikçilik ve sürdürülebilir mükemmellik sağlayan bir yönetim felsefesine sahip olmak, sektördeki farklılığımızın, başarımızın ve liderliğimizin temelidir.

Kalite şirketimizin tüm değerlerinin en önemli unsurunu oluşturmaktadır. Çünkü kalite bizim için bir ahlak felsefesidir.


HEDEFLERİMİZ

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda, kalitesiyle, performansıyla, müşteri ilişkileriyle takdir edilen, fark yaratan evrensel bir marka olma düşüncesiyle ilerleyip, Altınaylar markasını yüceltmek

Müşterilerimize her alanda benzersiz rekabet avantajları sağlamak

Açık, başarı odaklı hedefler koymak ve hedeflere ulaşmak için var gücümüzle çalışmak

Sürekli müşteri memnuniyeti sağlayacak kaynakları temin ederek, olası müşteriden gelebilecek yeni istekleri önceden tahmin ederek ve toplam kaliteye yönelik çağın gerekliliklerini yerine getirerek çalışmaya devam etmek

Yeni fırsatlar çıktığında doğru adımları atmak, değişime açık olmak, yeni teknolojileri, pazarları ve endüstri keşfetmek temel hedeflerimizdir.