HABERLER

Dünya seramik sektörünün yakından takip ettiği UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 1.200 ün üzerinde uluslararası marka ve 130 ülkeden 100.000 in üzerinde ziyaretçi ile kapılarını açacak. 

Küresel seramik pazarının buluşma noktası olan fuarda, banyo ürünleri, yer-duvar kaplamaları, mutfak ürünleri, seramik üretim teknolojileri, dekorasyon ürünleri, paketleme ve depolama gibi çeşitli ürünler sergilenecek.

Allmax Yapı Kimyasalları olarak bizler de bu ayrıcalıklı fuarda yerimizi alacağız.

Tüm iş ortaklarımızı etkinliğe davet ediyoruz; sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
6-9 Nisan 2021 tarihinde düzenlenecek YAPI FUARI İSTANBUL 2021 fuarındayız. Tüm katılımcıları standımıza bekleriz.
 8-12 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenecek YAPI FUARI İSTANBUL 2018 fuarındayız. Tüm katılımcıları Tüyap Kongre ve Fuar Merkezindeki standımıza bekleriz. (Salon 2 Stand B342)
Fuarda standımızı ziyaret ederek firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
23-27 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenecek YAPI FUARI İSTANBUL 2017 fuarındayız. Tüm katılımcıları Tüyap Kongre ve Fuar Merkezindeki standımıza bekleriz.
Yapıştırıcılar, Derz Dolgular, Isı Yalıtım Ürünleri, Onarım ve Güçlendirme Ürünleri, Çimento Esaslı Harç ve Sıvalar, Su Yalıtım Ürünleri, Astarlar gibi ürün gruplarından, birçok Allmax Yapı Kimyasalları ürünlerinin kullanıldığı, Eskişehirsporumuzun yeni stadyumu, Eskişehir Yeni Atatürk Stadyumu 20.11.2016 tarihinde Yeni Malatyaspor oynanan lig maçı ile açıldı. 

Eskişehirsporumuza yeni stadında başarılar dileriz
Fuarda standımızı ziyaret ederek firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgi için tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.
29.Yapı Fuarı12.10.2016
20-23 Ekim 2016 tarihinde düzenlenecek YAPI FUARI ANKARA 2016 fuarındayız. Tüm katılımcıları Congresium Ato Kongre ve Sergi Sarayı'ndaki standımıza bekleriz.
Kurumsal kimliğimiz ile bir bütün oluşturacak şekilde yenilenen web sitemiz aracılığı ile ürünlerimizin detaylı bilgilerine ulaşabileceğiniz gibi, profesyonel uygulamaların çeşitlerine göre farklı içeriklere de ulaşabileceksiniz. Allmax Yapı Kimyasalları ile ilgili güncel her türlü bilgi ve dokümantasyonu bulabilirsiniz.
www.allmax.com.tr