Boya ve Astarlar
BETOMAX BP
BETOMAX BP BRÜT BETON ASTARI Polimer modifiyeli akrilik reçine esaslı, brüt beton yüzey, duvar ve tavanlar için, çimento ve alçı esaslı sıvaların yüzeye aderansını, çalışma süresini ve işlenebilirliğini arttırıcı astardır.
BETOMAX EM2
BETOMAX EM2 EMİCİ YÜZEYLER İÇİN AKRİLİK ESASLI ASTAR Emiciliği yüksek çimento ve alçı bazlı yüzeylerde emiciliği azaltmak ve yüzeydeki gevşek dolgu ve tozların yüzeye yapışmasını sağlamak amacıyla kullanılan akrilik esaslı astar.
BETOMAX LEVEL
BETOMAX LEVEL ZEMİN ASTARI

Şap ve beton uygulamalarından önce, tozumaya müsait ve emici yüzeylerin hızlı su emmesini önlemek ve uygulama zemini ile kaplama katmanı arasında kuvvetli bir yapışma sağlamak amacıyla zemin hazırlama astarı olarak kullanılan, tek bileşenli, akrilik esaslı astar malzemesi.


BETOMAX UNI
BETOMAX UNI ÇOK AMAÇLI PERFORMANS ARTTIRICI ASTAR

Sürüldüğü beton şap veya sıvalı yüzeylerin içine nüfuz edecek özellikte olup, bu yüzeylerin emici özelliğini ortadan kaldıran, akrilik esaslı, çok amaçlı performans arttırıcı astar malzemesi.


DECOMAX D6
DECOMAX D6 DEKORATİF SIVA ASTARI Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, üzerine uygulanacak uygulamanın yüzey tarafından emilimini homojen hale getiren, yüksek su buharı geçirgenliğine sahip olduğundan nemin dışarı çıkmasını sağlayan, yapı içerisinde tuz oluşumunu önleyen, uygulama yapacak yüzeyleri sağlamlaştıran, dolgulu olması sebebiyle örtücülüğe de etkisi olan iç ve dış cephe sıva astarıdır.
PRIMERFIX 101
PRIMERFIX 101 PÜRÜZSÜZ YÜZEY ASTARI Akrilik polimer dispersiyon esaslı, tek bileşenli, kullanıma hazır ve yüksek yapışma gücüne sahip pürüzsüz yüzey astarıdır.